Groupement Belge du Béton

Valoriser et diffuser notre savoir

En savoir plus

Home Groepering Organisatie

Organisatie

De Raad van bestuur

De Raad van bestuur bestaat uit de volgende leden. De namen aangeduid met (*) maken deel uit van het directiecomité.

 

 

VOORZITTER


L. Taerwe (*),
Prof. dr. ir., Universiteit Gent, Vakgroep Bouwkundige Constructies, Laboratorium Magnel voor Betononderzoek

luc.taerwe@ugent.be

 

 

ONDERVOORZITTER

A. Beeldens, Dr. Ingenieur/Onderzoeker, OCW (Opzoekingscentrum voor de wegenbouw)

a.beeldens@brrc.be

 

BESTUURDERS

 

P. Baesens, Ministerie van het Brusselse Hoofdstedelijke Gewest
pbaesen@mrbc.irisnet.be

 

D. Cartage, General Directeur, VBA

didier.cartage@adeb-vba.be

 

L. Courard, Prof Dr Ir , ULg, Institut de Mécanique et Génie Civil

Luc.Courard@ulg.ac.be

 

A. De Bie, Secretaris general, ORI
anya.debie@ori.be

 

B. De Blaere, Directeur, BCCA

b.de_blaere@bcca.be

 

M. Denayer (*), Directeur Studieafdeling, CFE

Michel_Denayer@cfe.be

 

E. Fostier (*), Schatbewaarder BBG, Directeur afdeling Beton – CCB Italcementi Group

Eddy.fostier@ccb.be

 

F. Goes, Gedelegeerd Bestuurder, Goes NV

goes.f@skynet.be

 

G. Henriet, Hoofdingenieur– UCL – FSA – Laboratoire du Génie Civil

henriet@gce.ucl.ac.be

 

A. Jasienski (*), Directeur, FEBELCEM

A.Jasienski@febelcem.be

 

C. Ladang, Hoofdcoördinator stortklaar beton, BCCA

C.Ladang@bcca.be

 

 

R. Lorant, Technical adviser, Fediex

r.lorant@fediex.be 

 

S. Maas, Adjunct, Directeur FEBE
stef.Maas@febe.be

 

P. Meekels, Afdelingshoofd, Expertise beton en staal, MOW
paul.meekels@mow.vlaanderen.be

 

S. Staquet, Service BaTir, ILB
sstaquet@ulb.ac.be


D. Tielemans, Directeur, Demula
dirk@demula.be

 

V. Thibert, Ministerie van het Brusselse Hoofdstedelijke Gewest
vtihbert@mrbc.irisnet.be


H. Thooft, Global Marketing Manager, Bekaert
hendrik.thooft@bekaert.com

 

G. Van den Bogaert, ondervoorzitter (invalshoek opleiding en vorming - Vitruvius Academy)

info@artexbvba.be

 

G. Van Den Borgh, Raadgevend  ingenieur, Fereb

vdb@vdb-engineering.be.

 

L. Vandewalle (*), Prof. dr. ir. - KULeuven, Departement Burgerlijke Bouwkunde/Voorzitter Commissie Vorming

lucie.vandewalle@bwk.kuleuven.ac.be

 

K. Van Haut, Gedelegeerd Bestuurder, VAN HAUT

koen.vanhaut@vanhaut.be

 

F. Van Rickstal, Directeur, CRIC-OCCN
f.vanrickstal@cric-occn.be

 

 

J. Vantomme, Docent Bouwkunde, Koninklijke Militaire School

John.vantomme@rma.ac.be

 

 

J. Vyncke (*), Departementshoofd, WTCB, Departement Onderzoek en Innovatie

jvy@bbri.be

 

H. Wanzeele, Directeur Freyssinet Belgium

hwanzeele@freyssinet.be

 

J. Wustenberghs, Directeur, Be-Cert
J.WUSTENBERGHS@be-cert.be

 

 

SECRETARIAAT - GENERAAL

Anastassia Kastelis (*) : Secretaris-generaal & WG Concrete Day

a.kastelis@gbb-bbg.be

 

ASSISTENTEN SECRETARIAAT - GENERAAL

 

 

Jenny Crosiers : Boekhouding en administratie

j.crosiers@gbb-bbg.be

 

Pascale  Hardy (*),  Verantwoordelijke Vorming & WG Workshop and Visit

p.hardy@gbb-bbg.be