Groupement Belge du Béton

Valoriser et diffuser notre savoir

En savoir plus

Home Groepering Organisatie

Organisatie

De Raad van bestuur

De Raad van bestuur bestaat uit de volgende leden. De namen aangeduid met (*) maken deel uit van het directiecomité.

 

PRESIDENT :
L. Taerwe (*), Emeritus Gewoon Hoogleraar UGENT, Labo Magnel voor Betononderzoek luc.taerwe@ugent.be
VICE-PRESIDENT:
J. Vyncke (*), Departementshoofd, WTCB, Departement Onderzoek & Innovatiejvy@bbri.be
ADMINISTRATEURS :

A. Beeldens,Raadgevend ingenieur en zaakvoerder AB-Roads

a.beeldens@ab-roads.com

P. Baesens, Ministerie van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest

pbaesen@mrbc.irisnet.be

L. Courard, Prof Dr Ir, ULg, Institut de Mécanique et Génie Civil, Secteur Matériaux de Construction

Luc.Courard@ulg.ac.be

D. Cartage, Directeur général, ADEB

didier.cartage@adeb-vba.be
B. Craeye, Universiteit Antwerpen – Faculteit Toegepaste Ingenieurswetenschappen (EMIB onderzoeksgroep) & Odisee University College (Opleiding Bouw

bart.craeye@odisee.be

 

N. De Belie, professor in Durability of Cement Bound Materials at Ghent University

Nele.DeBelie@UGent.be

 

B. De Blaere, Directeur, BCCA

b.de_blaere@bcca.be

M. Denayer (*), Directeur Département onderzoek, CFE

Michel_Denayer@cfe.be

E. Fostier (*),Schatbewaarder BBG, General Manager CCB SA

Eddy.fostier@ccb.be
A.Gillard, Bestuurder FEGC

alaingillard@e-g-c.be

F. Goes, Afgevaardigd bestuurder, Goes NV

goes.f@skynet.be

G. Henriet, Ingénieur principal – UCL – FSA – Laboratoire du Génie Civil

guy.henriet@uclouvain.be

A. Jasienski (*), Directeur, FEBELCEM

A.Jasienski@febelcem.be
C. Ladang (*), Director, BE-CERTC.LADANG@be-cert.be

S. Maas, Directeur, FEBE

stef.Maas@febe.be

P. Meekels, Afdelingshoofd, Expertise Beton & Staal MOW

paul.meekels@mow.vlaanderen.be
V. Michel, Directeur afdeling beton,Lafarge holcim

vincent.michel@lafargeholcim.com

O.Pilate, Raadgever Techniek en veiligheid, Fediex

o.pilate@fediex.be

S. Staquet, Service BaTir, ILB

sstaquet@ulb.ac.be
P. Steenmans, Technisch Raadgever, FEREB

paul.steenmans@gmail.com

D. Tielemans, Directeur, DEMULA

dirk@demula.be

V. Thibert, Ministerie van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest

vtihbert@mrbc.irisnet.be

H. Thooft,  Global Marketing Manager, Bekaert

hendrik.thooft@bekaert.com
T.Tysmans,Professor, Dept. Mechanics of Materials and Constructions – Faculty of Engineering, VUB

Tine.Tysmans@vub.be

L. Vandewalle (*), Prof. Dr Ir, KULeuven, Departement Burgerlijke Bouwkunde - Présidente de la Commission Formation

lucie.vandewalle@bwk.kuleuven.ac.be

K. Van Haut, Afgevaardigd bestuurder, VAN HAUT

koen.vanhaut@vanhaut.be
L.Verbruggen, Directeur ARTEX BVBA ingenieurs en architecten

lievenverbruggen@artexbvba.be

F. Van Rickstal, Directeur, CRIC-OCCN

f.vanrickstal@cric-occn.be

H. Wanzeele, Directeur, Freyssinet Belgium

hwanzeele@freyssinet.be

 

 

 

 

SECRETARIAAT - GENERAAL

Anastassia Kastelis (*) : Secretaris-generaal & WG Concrete Day

a.kastelis@gbb-bbg.be

 

ASSISTENTEN SECRETARIAAT - GENERAAL

 

 

Jenny Crosiers : Boekhouding en administratie

j.crosiers@gbb-bbg.be

 

Pascale  Hardy (*),  Verantwoordelijke Vorming & WG Workshop and Visit

p.hardy@gbb-bbg.be