Groupement Belge du Béton

Valoriser et diffuser notre savoir

En savoir plus

Home Groepering Organisatie

Organisatie

De Raad van bestuur

De Raad van bestuur bestaat uit de volgende leden. De namen aangeduid met (*) maken deel uit van het directiecomité.

 

PRESIDENT :  

J. Vyncke (*),

Departementshoofd, WTCB, Departement Onderzoek & Innovatie

jvy@bbri.be
   
VICE-PRESIDENT:  
   

C. Ladang (*),

Director, BE-CERT

C.LADANG@be-cert.be

   
ADMINISTRATEURS :  
   

R. Assez,

Area Manager Admixtures for Concrete

Mapei Benelux sa

r.assez@mapei.be

P. Baesens,

Ministerie van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest

pbaesen@mrbc.irisnet.be

C. Bayart,

Ingénieur civil au LEMSC, UCL

christophe.bayart@uclouvain.be

E. Boonen,

Chercheur, avis technologiques CRR

e.boonen@brrc.be

H. Camerlynck (*),

Directeur FEBELCEM

H.Camerlynck@febelcem.be

L. Courard,

Prof Dr Ir, ULg, Institut de Mécanique et Génie Civil,

Secteur Matériaux de Construction

Luc.Courard@ulg.ac.be

D. Cartage, Directeur général, ADEB

didier.cartage@adeb-vba.be

B. Craeye, docent Betontechnologie en Betonstructuren,

Universiteit Antwerpen - Odisee Hogeschool

bart.craeye@odisee.be

N. De Belie,

professor in Durability of Cement Bound Materials

Ghent University

Nele.DeBelie@UGent.be

B. De Blaere,

Directeur, BCCA

b.de_blaere@bcca.be

P. De Vylder,

Directeur FedBeton

peter.devylder@fedbeton.be

E. Fostier (*),

Schatbewaarder BBG, General Manager CCB

Eddy.fostier@ccb.be

A. Gillard,

Bestuurder FEGC

alaingillard@e-g-c.be

S. Maas,

Directeur, FEBE

stef.Maas@febe.be

P. Meekels,

Afdelingshoofd, Expertise Beton & Staal MOW

paul.meekels@mow.vlaanderen.be

H. Pauwels,

Concrete Technology & Product Development Manager

Bekaert

Hans.Pauwels@bekaert.com

S. Staquet,

Service BaTir, ILB

sstaquet@ulb.ac.be

P. Steenmans,

Technisch Raadgever, FEREB

paul.steenmans@gmail.com

L. Taerwe (*),

Emeritus Gewoon Hoogleraar UGENT

Labo Magnel voor Betononderzoek

luc.taerwe@ugent.be

V. Thibert,

Ministerie van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest

vtihbert@mrbc.irisnet.be

T. Tysmans,

Professor, Dept. Mechanics of Materials and Constructions

Faculty of Engineering, VUB

Tine.Tysmans@vub.be

L. Vandewalle (*),

Prof. Dr Ir, KULeuven, Departement Burgerlijke Bouwkunde -

Présidente de la Commission Formation

lucie.vandewalle@bwk.kuleuven.ac.be

T. Van Mol,

Conseiller Technique et Sécurité, Fediex

t.vanmol@fediex.be

K. Van Haut,

Afgevaardigd bestuurder, VAN HAUT

koen.vanhaut@vanhaut.be

L.Verbruggen,

Directeur ARTEX BVBA ingenieurs en architecten

lievenverbruggen@artexbvba.be

F. Van Rickstal,

Directeur, CRIC-OCCN

f.vanrickstal@cric-occn.be

H. Wanzeele,

Directeur, Freyssinet Belgium

hwanzeele@freyssinet.be

 

 

 

 

SECRETARIAAT - GENERAAL

Anastassia Kastelis (*) : Secretaris-generaal & WG Concrete Day

a.kastelis@gbb-bbg.be

 

ASSISTENTEN SECRETARIAAT - GENERAAL

 

 

Jenny Crosiers : Boekhouding en administratie

j.crosiers@gbb-bbg.be

 

Pascale  Hardy (*),  Verantwoordelijke Vorming & WG Workshop and Visit

p.hardy@gbb-bbg.be